Tažná zařízení pro region Plzeň

Sháníte specialistu na montáž tažných zařízení v Plzeňském kraji? Autoopravna Klas Pavel vám nabízí instalaci a servis tažných zařízení pro automobily všech značek. Kontaktujte nás! Vlastníme certifikáty pro montáž tažných zařízení, zámků řadící páky, zabezpečovacích zařízení Defend Lock. Autoservis, autoklempířství a opravy karoserií provozujeme již od roku 1994.

 

Tažná zařízení, která dodáváme a montujeme v našem autoservisu jsou homologována pro provoz v České republice a jsou dodávána s průvodním listem. Nevíte si rady s výběrem tažného zařízení? Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodného typu tažného zařízení včetně  elektroinstalace.

 

Nabízíme prodej a odbornou montáž tažných zařízení osvědčených výrobců a dodavatelů. Jsme specialisté na tažná zařízení a na zabezpečení vozidel pro Plzeňský kraj.

 

Nabízíme tažná zařízení pro osobní i nákladní či dodávkové automobily a ochotně vám vyjdeme  vstříc s výběrem termínu montáže. TZ jsou obvykle ihned na skladě. V současnosti jako doplňkové služby nabízíme opravy a prodej přívěsů, opravy a výměny výfuků, svařování konstrukcí a pneuservis.

Rezervace

Fotogalerie tažných zařízení