Autoservis Pavel Klas

Hledáte spolehlivý autoservis v regionu Plzeň? Autoopravna Klas Pavel vám nabízí kompletní servis pro váš vůz. Provádíme klempířské práce, přípravu a zajištění STK, diagnostiku Bosch. Jsme specialisté na zabezpečení vozidel Plzeň. Nabízíme mechanické zabezpečení (zámek řadicí páky) i elektronické zabezpečení auta (alarm, imobilizer, GSM lokátor).

Nabídka služeb

Mechanické zabezpečení aut Plzeň

Hledáte specialistu na mechanické zabezpečení aut v regionu Plzeň? Autoservis Klas Pavel nabízí spolehlivé zabezpečení řadící páky (systémy Construct, Defend Lock) pro automobily všech značek. Kontaktujte nás!

Elektronické zabezpečení aut

Sháníte odborníka na elektronické zabezpečení auta? Autoopravna Klas Pavel vám namontuje spolehlivé elektronické zabezpečení (autoalarm, imobilizér, lokátor). Kontaktujte nás!

Leptání VIN kódů na autoskla

Potřebujete zvýšit ochranu auta proti krádeži? Naše autoopravna vám nabízí leptání VIN kódů a pískování oken pro vozy všech značek.

Tažná zařízení

Hledáte odbornou montáž tažných zařízení v Plzeňském kraji? Pomůžeme vám s instalací a servisem tažných zařízení. Máme bohaté zkušenosti již od roku 1994.

Čištění aut

Pokud potřebujete vyčistit a umýt automobil, přivezte ho k nám. Jsme specialisté na ruční čištění a mytí vozů. Máme pro vás připravenou širokou nabídku autokosmetických služeb.