Leptání VIN kódů na autoskla

Sháníte specialistu na leptání VIN kódů na autoskla v regionu Plzeň? Autoopravna Klas Pavel vám nabízí leptání VIN kódů a pískování oken pro automobily všech značek. Kontaktujte nás!

 

Bezpečnostní značení autoskel pomocí leptání VIN kódů na skla je jednou z možností ochrany auta před odcizením. VIN kód se do skla vyleptá pomocí speciální kyseliny a vyleptaný kód nelze ze skla odstranit.

 

VIN kód je něco jako rodné číslo vozidla a v případě označí všech autoskel na vozidle se snížuje riziko odcizení. Pískování skel je velmi oblíbený způsob zabezpečení Vašeho vozidla proti krádeži, který znižuje pravděpodobnost odcizení vozu a naše autoopravna nabízí značení skel jako vhodnou ochrana pro všechny typy a značky automobilů.

 

Nabízíme pískování skel s registrací i bez registrace. Je na vás, jestli využijete variantu, kdy je VIN kód evidován v databázi specializované firmy i s údaji o vozidle (jako je barva, počet najetých km, VIN, číslo motoru). V případě, že je vozidlo zaevidováno, tak je možné i po několika letech zjistit historii vozidla.

Cena

  • Cena za kompletní auto je 850,- Kč s DPH.

Objednávky