Autoservis

Nabízíme kvalitní servis pro osobní automobily všech značek. V naší nabídce naleznete autoklempířské práce, montáž tažných zařízení a instalaci mechanického zabezpečení vozů. Chcete své auto ochránit před odcizením? Odborně namontujeme do vašeho vozidla bezpečnostní zámek řadicí páky.

 

Dále nabízíme diagnostiku Bosch, přípravu a zajištění STK, čištění interiéru vozů, ruční leštění vozidel, bezpečnostní značení autoskel pomocí leptání VIN kódů a pískování oken. Značení skel je vhodná ochrana pro všechny automobily.

 

Také prodáváme autodoplňky a v našem autoservisu provádíme mechanické opravy vozidel všech značek.

Zabezpečení vozidel Plzeň

Hledáte specialistu na zabezpečení auta pro region Plzeň? Autoopravna Klas Pavel ve Zruči nabízí spolehlivé mechanické zabezpečení Construct a Defend Lock pro auta všech značek. Kontaktujte nás!

 

Klempířství a opravy karoserií provozujeme již od roku 1994. Také poskytujeme technické služby k ochraně majetku a osob. V našem autoservisu nabízíme kompletní servis všech značek vozů, klempířské práce, přípravu na STK a zajištění STK.

 

Ceny za servisní práce stanovujeme na základě individuální dohody se zákazníkem. Potřebujete namontovat zámek řadící páky nebo zamykání zpátečky? Kontaktujte nás!

Využijte kontaktní formulář